Silver Crescent

Başlık metninizi buraya ekleyin

deneme deneme deneme

Hakkımızda

Hakkımızda

Gümüş Hilal Derneği olarak Tanzanya'da yaşam kalitesini yükseltmeyi ve ihtiyaç sahiplerinin ihtiyaçlarını gidermelerini sağlıyoruz. Tanzanya'da gıda, eğitim, cami, medrese ve okul inşa ederek insanların daha iyi yaşamasında liderlik ediyoruz. Derneğimiz kurulduğu günden itibaren Tanzanya geneline çeşitli yardımları ulaştırıyor. Muhtaç insanlar için yaptığınız yardımları en kısa sürede ileterek mağduriyetin önüne geçmeyi amaçlıyoruz. Web sitemiz üzerinden istediğiniz yardım kategorisine destek verebilirsiniz.
Tanzanya'da yardıma muhtaç insanlara destek vermek istiyorsanız kategorilerimizi inceleyebilirsiniz.
Tanzanya için yardım çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Gümüş Hilal Derneği olarak Tanzanya'ya dost elimizi uzatıyoruz. Yardımlarınızı en hızlı şekilde ulaştırarak Tanzanya halkının ihtiyaçlarını sizlerin sayesinde karşılıyoruz. Din, dil ve ırk fark etmeden Tanzanya için eğitim, gıda, cami, okul ve medrese gibi çeşitli yardımlarda bulunabilirsiniz. Web sitemizi ziyaret ederek destek vermediğiniz kategoriyi inceleyebilirsiniz.
Gümüş Hilal Derneği olarak Tanzanya'da muhtaçlara yardım elini uzattık. Kurulduğumuz günden beri Tanzanya çapında muhtaç insanlara çeşitli yardımları ulaştırıyoruz. Allah'ın bizlere buyurduğu gibi ``Mallarını Allah yolunda infak edenlerin durumu, her başağında yüz tane olmak üzere yedi başak veren tane gibidir.``

Bizler vesile olmanızı ve yardıma muhtaç insanlara yardımcı olmanızı amaçlıyoruz. Derneğimiz bu konuda güvenilir şekilde yardımları ulaştırmakla görevlidir. Geçim kaynağı ve gıda yardımı için online bağış yapabilirsiniz. Aynı zamanda Tanzanya için eğitim ve barınma temel yardımlar arasında bulunmaktadır.
Tanzanya'da kalıcı eserler inşa etmek, meslek edindirmek, iş kurmak, gıda, giyim ve her türlü yardımınızı Gümüş Hilal Derneğimiz aracılığıyla ulaştırabilirsiniz. Ülkemizde temsilciliği olan Gümüş Hilal Derneği, Tanzanya için çeşitli çalışmalar ve projeler gerçekleştiriyor.

Amacımız dünya genelinde yardıma muhtaç olan Tanzanya için kaliteli bir yaşam sunmaktır. Din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı olmadan tüm mazlum ve mağdur insanlara yardımları ulaştırmaktır.
Hesap verebilirlik, şeffaflık, adalet, kurumsallık, yenilikçi, insan sevgisi ve tarafsızlık değerlerimiz ile Allah'ın bizlere verdiği bu mesuliyeti layıkı ile yerine getirmeyi amaçlıyoruz.
Değerlerimiz ışığında siz değerli yardımseverlerin desteklerini muhtaç insanlara ulaştırıyoruz. Gümüş Hilal Derneği olarak kurulduğumuz günden itibaren Tanzanya'da güzel bir yaşamı inşa ediyoruz.

Şimdi Ara